Grupowe

I miejsce w Polsce w konkursie „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”

Nasza szkoła Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie została laureatem konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” w obszarze fryzjersko-kosmetycznym.

W dniu 30 stycznia 2018 w Warszawie odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego” połączone z galą finałową V edycji konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”. Spotkanie otworzyła Jadwiga Mariola Szczypiń – Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji, która podziękowała wszystkim uczestnikom za obecność, podkreślając dużą rolę pracodawców w systemie kształcenia zawodowego.

W spotkaniu uczestniczyli kuratorzy oświaty z województw, z których pochodzą laureaci V edycji konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”. Przebieg konkursu podsumowała Marzena Machałek – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Pani Minister zaakcentowała dużą rolę pracodawców w prowadzonej reformie kształcenia zawodowego oraz podziękowała i pogratulowała szkołom i pracodawcom za pomysłowość i zaangażowanie na rzecz edukacji. Następnie wręczono dyplomy i statuetki laureatom i wyróżnionym w konkursie.

Z przyjemnością informujemy, że najwyżej w Polsce w obszarze fryzjersko-kosmetycznym została oceniona Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie  (al. Skrzyneckiego 12) wraz z

IMG 1558

pracodawcami:

Styl M&M – Marta Łudzik

Marta Lizoń Atelier – Marta Lizoń

FHU „Patrycja” – Patrycja Czauderna-Kuder

Po uroczystym wręczeniu statuetek przez Dyrektor ORE Jadwigę Mariolę Szczypiń oraz Minister Marzenę Machałek Pan Grzegorz Turek w krótkiej prezentacji przedstawił przykłady współpracy naszej szkoły z pracodawcami.

Dziękujemy wszystkim pracodawcom, którzy wspierają i współpracują ze szkołą!

Więcej zdjęć z uroczystości na facebooku szkoły