zdj1W dniu 2 czerwca 2010 r. odbyło się w naszej szkole Święto Sportu Szkolnego. Pan dyrektor Józef Osuch wraz z towarzyszącymi mu vice-dyrektorami: Ewą Folatko i Grzegorzem Turkiem otworzył Dzień Sportu i życzył wszystkim uczestnikom udanej zabawy. Licznie zgromadzona młodzież wzięła udział w sześciu wiodących konkurencjach: piłka nożna, piłka siatkowa par-chłopcy, piłka siatkowa par- dziewczęta, tenis stołowy, wielobój sprawnościowy, turniej siłowy, strzelanie. Wszyscy zawzięcie walczyli o osiągnięcie najlepszych wyników. Uczniowie biorący udział w danej konkurencji mogli liczyć na gorący doping swojej klasy i wychowawcy. Od godziny 10 zaczęły się zmagania sportowe. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w konkurencjach, przygotowanych przez niezwykle kreatywny zespół nauczycieli wychowania fizycznego, niemniej zwyciężyć mogli tylko najlepsi. A oto oni:

zdj1 W dniu 2 czerwca 2010 r. odbyło się w naszej szkole Święto Sportu Szkolnego. Pan dyrektor Józef Osuch wraz z towarzyszącymi mu vice-dyrektorami: Ewą Folatko i Grzegorzem Turkiem otworzył Dzień Sportu i życzył wszystkim uczestnikom udanej zabawy. Licznie zgromadzona młodzież wzięła udział w sześciu wiodących konkurencjach: piłka nożna, piłka siatkowa par-chłopcy, piłka siatkowa par- dziewczęta, tenis stołowy, wielobój sprawnościowy, turniej siłowy, strzelanie. Wszyscy zawzięcie walczyli o osiągnięcie najlepszych wyników. Uczniowie biorący udział w danej konkurencji mogli liczyć na gorący doping swojej klasy i wychowawcy. Od godziny 10 zaczęły się zmagania sportowe. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w konkurencjach, przygotowanych przez niezwykle kreatywny zespół nauczycieli wychowania fizycznego, niemniej zwyciężyć mogli tylko najlepsi. A oto oni

 

PIŁKA SIATKOWA- DZIEWCZĘTA
I miejsce- Patrycja Trybulska, Natalia Surówka 3tf
II miejsce- Aneta Kęsek, Jola Więckowska 1te
III miejsce- Patrycja Radłowska, Monika Nawara 1d

pisid

pisi

PIŁKA SIATKOWA-CHŁOPCY

I miejsce
Kamil Morsztyn, Andrzej Wandas 1tb
II miejsce
Piotr Bzukała, Krystian Rutkowski 3k
III miejsce
Bartosz Kupiec, Mateusz Dobrzyński 1tb

TENIS STOŁOWY- DZIEWCZĘTA
I miejsce- Katarzyna Paleczny 2te
II miejsce- Natalia Ogórek 2Lpb
III miejsce- Anna Guzowska 2te

TENIS STOŁOWY -CHŁOPCY
I miejsce- Dariusz Sojka 2a
II miejsce- Mateusz Dobrzyński 1tb
III miejsce- Andrzej Dobosz 3a

TS

pn

PIŁKA NOŻNA
I miejsce- klasa 1tb
II miejsce- klasa 2a
III miejsce- klasa 2k
IV miejsce- klasa 3a

TURNIEJ STRZELECKI
I miejsce- Dawid Korczowski
II miejsce- Paulina Puczek 2c
III miejsce- Krzysztof Szewczyk 3a

strzel

sil

WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC
I miejsce- Dariusz Milczarek 135 kg - 2 k
II miejsce- Rafał Mazur 107 kg 2 ta
III miejsce- Mariusz Ostrowski 105 kg 3a

 

WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY- DZIEWCZĘTA
*najlepsza miotaczka- Monika Nawara 1d
*najszybsza uczennica- Karolina Łosiowska 1g
* najsilniejsza uczennica- Magdalena Wiśniowska 2c

WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY-CHŁOPCY
*najlepszy miotacz- Damian Pochłopień 2ta
*najszybszy uczeń- Michał Grzegorczyk 1tb
*najsilniejszy uczeń- Mariusz Ostrowski 3a

Podczas Dnia Sportu również nauczyciele postanowili spróbować swoich sił, na razie tylko w konkurencji strzeleckiej. Oto najlepsi:


I miejsce- Renata Mucha
II miejsce- Marek Miklowski
III miejsce- Katarzyna Pajda

Dzień Sportu zakończył się ok. godziny 13:30. Pan dyrektor Józef Osuch podziękował wszystkim uczestnikom za zmagania w duchu fair play i poinformował, że atrakcyjne nagrody przewidziane dla zwycięzców zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego :)

Klasyfikacja "medalowa" pierwsze miejsce 3 pkt, drugie miejsce 2 pkt, trzecie miejsce 1 pkt

 

Miejsce Klasa Wychowawca Liczba punktów
1 1tb mgr Tomasz Auguściak 12
2 3a mgr Andrzej Sieńko 6
3 2a mgr Mirosław Piotrowski 5
2c mgr Renata Mucha 5
2ta mgr inż. Zofia Dziewońska 5
6 2k mgr Paulina Ziółko 4
1d mgr inż. Halina Moszkowska 4
2te mgr Monika Auriga 4
9 1a mgr Ewa Niedojad 3
1g mgr Marcin Królikowski 3
3tf mgr Joanna Drożdż 3
12 3k mgr Ireneusz Kuprowski 2
1te mgr Joanna Palińska 2
2LPb mgr inż. Agnieszka Giemza 2
15-33 1k mgr Marcin Liszka 0
1b mgr Krystyna Bigaj 0
1c mgr Renata Ogielska 0
2b mgr inż. Anna Gonet 0
2d mgr Agata Mączyńska 0
3b mgr Renata Piróg 0
3c mgr Agnieszka Jadczak 0
3d mgr Adam Job 0
3e mgr Romana Urbaniec 0
2g mgr Iwona Kozłowska 0
1ta mgr Łucja Skrzypek 0
2tb mgr Magdalena Wąsik 0
3ta mgr Marek Miklowski 0
3tb mgr Jolanta Giermek 0
1tf mgr Magdalena Mastalska 0
2tf mgr Anna Hanczakowska 0
3te mgr Maria Dudzik 0
1LPa mgr Małgorzata Dubiel 0
2LPa mgr Elżbieta Frynas 0