KSDW dniu 12 marca uczniowie naszej szkoły ( Sandra, Frankowska, Jakub Komperda, Damian Surówka) brali udział w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego. W ciągu 60 minut przyszli logistycy rozwiązywali test obejmujący treści nauczania w szkołach ponadgimnazjalnych o profilu: technik logistyk, technik spedytor. Miło nam poinformować, że Kuba Komperda - uczeń klasy 2tb pozostawił za swoimi plecami około 56 osób, w zdecydowanej większości uczniów klas maturalnych. Serdecznie mu gratulujemy i liczymy, że za rok nasi uczniowie odniosą jeszcze większy sukces. Poniżej zdjęcie z tego wydarzenia (od lewej: Kuba Komperda, Sandra Frankowska, Damian Surówka). W dniu 12 marca uczniowie naszej szkoły ( Sandra, Frankowska, Jakub Komperda, Damian Surówka) brali udział w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego. W ciągu 60 minut przyszli logistycy rozwiązywali test obejmujący treści nauczania w szkołach ponadgimnazjalnych o profilu: technik logistyk, technik spedytor. Miło nam poinformować, że Kuba Komperda - uczeń klasy 2tb pozostawił za swoimi plecami około 56 osób, w zdecydowanej większości uczniów klas maturalnych. Serdecznie mu gratulujemy i liczymy, że za rok nasi uczniowie odniosą jeszcze większy sukces. Poniżej zdjęcie z tego wydarzenia (od lewej: Kuba Komperda, Sandra Frankowska, Damian Surówka).

KSD

Informacje o konkursie tutaj

Więcej zdjęć już niedługo