lewekZ przyjemnością informujemy o sukcesie naszych uczniów Grzegorza Biernacika oraz Damiana Pabisia, którzy, reprezentując klub sportowy Garbarnia, zdobyli tytuł Halowego Mistrza Małopolski! W finale "Młode Lwy" po bezbramkowym remisie z Wisłą Kraków lepiej od rywali egzekwowali rzuty karne, co przyniosło im końcowy sukces. Grzegorz poprawnie wykonując rzut karny znacznie przyczynił się do końcowego sukcesu. Poniżej zdjęcie Grzegorza (po prawej) oraz Damiana (po lewej) oraz zdjęcia z meczów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie klubu:

http://www.garbarnia.krakow.pl/newsy/HMMJM.htm

 

Serdecznie gratulujemy licząc, że przyszłości wymienieni zawodnicy staną się ostoją Reprezentacji Polski - wszak należą do Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego. Zdjęcia Ula Rymarczyk - strona oficjalna klubu RKS Garbarnia

GD

lewekZ przyjemnością informujemy o sukcesie naszych uczniów Grzegorza Biernacika oraz Damiana Pabisia, którzy, reprezentując klub sportowy Garbarnia, zdobyli tytuł Halowego Mistrza Małopolski! W finale "Młode Lwy" po bezbramkowym remisie z Wisłą Kraków lepiej od rywali egzekwowali rzuty karne, co przyniosło im końcowy sukces. Grzegorz poprawnie wykonując rzut karny znacznie przyczynił się do końcowego sukcesu. Poniżej zdjęcie Grzegorza (po prawej) oraz Damiana (po lewej) oraz zdjęcia z meczów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie klubu:

http://www.garbarnia.krakow.pl/newsy/HMMJM.htm

Serdecznie gratulujemy licząc, że przyszłości wymienieni zawodnicy staną się ostoją Reprezentacji Polski - wszak należą do Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego. Zdjęcia Ula Rymarczyk - strona oficjalna klubu RKS Garbarnia

GD

garb1

garbgarb3