stypend5Wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej

Dnia 17 grudnia 2012 r. w Auli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Ks. Kard. Adama Sapiehy odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Wśród stypendystów były 2 uczennice naszej szkoły:

stypend5Wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej

Dnia 17 grudnia 2012 r. w Auli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Ks. Kard. Adama Sapiehy odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Wśród stypendystów były 2 uczennice naszej szkoły:

 

Magalena Cichoń z klasy 3LPa

 

Anna Gaczorek z klasy 2te

 

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie z uroczystości oraz nasze zdolne uczennice:

stypend0

IMG_3373