23 marca 2010 roku uczennice technikum fryzjerskiego naszej szkoły wzięły udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FRYZJERSKIM, który miał miejsce w Zespole Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych w Warszawie.

Zgodnie z tematem konkursu zawodnicy przenieśli się do świata baśni, charakteryzując swoich modeli w zakresie stroju, makijażu oraz fryzury. W konkursie wzięło udział 51 uczestników z 21 szkół z całej Polski. Wśród nich uczennice naszej szkoły: Martyna Morlak, Agnieszka Kowalczyk oraz Sylwia Gac zaprezentowały wysoki poziom swojej pracy zdobywając II miejsce- Martyna Morlak oraz wyróżnienie- Agnieszka Kowalczyk.

Warto nadmienić, że nasza szkoła jako jedyna otrzymała aż dwie nagrody, co z pewnością daje powód do dumy i zachęca naszych uczniów do pracy w ich przyszłym zawodzie.

Marta Samek